Náš příběh

Obchodováním na finančních trzích se již zabýváme desátým rokem. Prošli jsme cestou, kterou musí projít každý obchodník. Nejprve se nováček seznamuje s prostředím, s obchodní platformou, po té hledá strategii, která bude nejvíce vyhovovat jeho stylu, charakteru, možnostem. Po té testuje na demo účtu a nakonec jde na reálný účet s reálnými penězi. Zjistí, že to není tak jednoduché jak si myslel, přichází o své peníze, znovu upravuje svou strategii, znovu jde na demo účet kde vše testuje, opět reálný účet a o něco lepší výsledky, atd. až se z něj nakonec stane úspěšný obchodník. Touto cestou jsme si prošli, ale navíc jsme obchodování na finančních trzích zautomatizovali, tedy nemusíme od rána do večera sedět u počítače. Další velká výhoda je, že automatické obchodování eliminuje lidské emoce, což je hlavní rozdíl mezi úspěšným a neúspěšným obchodníkem. Náš příběh je takový, že jsme vytvořili několik automatických obchodních systémů které jsme vyvíjeli , neustále testovali, vylepšovali. I přesto, že se trhy rok od roku mění, tak automatický obchodní systém stále drží rozumnou equity křivku majetku.

Automatický obchodní systém stockX je založený na dlouholetém know-how v oblasti online obchodování na burze a čerpá s více než 10 letých zkušeností jeho zakladatelů. Při první a druhé etapě financování projekt získal 2.400.000 Kč na platformě INVESTER. Díky vkladům autorů projektu a financování skupiny INVESTER byla následně založena společnost stockX a.s se základním kapitálem 8.000.000 Kč. Projekt stockX v časovém horizontu od 10.10.2018 do 25.3.2019 provedl celkově 336 obchodů se zhodnocením prostředků ve výši 60,16%.

Celé období, kdy obchoduje automatický obchodní systém na reálných účtech, hodnotíme jako velmi úspěšné. Společnost chce v roce 2019 znásobit svůj zisk a nabízí investorům pronájem automatického obchodního systému nebo zakoupení dluhopisů, které jsou určené pro navýšení obchodovaného kapitálu. Celková emise dluhopisů je 20.000.000 Kč, na naší platformě jsou nabízeny v tuto chvíli dluhopisy v hodnotě maximálně 2.000.000 Kč. Ostatní jsou rezervovány pro privátní investory a fondy. Fixní roční výnos platí i pro případ, kdy nedojde k úpisu celkové emise dluhopisů.

Obchodní systém stockX je v provozu od 10.10.2018 a na jeho stávající výsledky se můžete podívat do historie obchodování na grafu níže.

Live výsledky z našeho obchodování

Spuštěno: 21.1.2019

Aktuální zhodnocení: 16%

Mám zájem o zhodnocení

svých finančních prostředků pomocí Automatického obchodního systému