Stockx a.s. v novém roce: Zdraví, dividendy a odvaha k přelomovým krokům

Trochu opožděně nám dovolte popřát Vám i Vašim nejbližším mnoho krásného v novém roce, a především pak pevné zdraví.

Neseme odpovědnost za směr a vývoj stockX, a. s. a pevně směřujeme k tomu, aby tento rok byl jak pro Vás, tak pro nás přelomovým. Pravidelně vyplácíme všechny výnosy, ke kterým jsme se zavázali a počínaje letoškem se zaměříme na zhodnocování a zpevňování našich akcií s důrazem na dividendy, které byly po minulá léta opomíjeny, a na které se pro samotný rozvoj společnosti příliš nedostalo. Pro ty z Vás, kteří si prozíravě nakoupili v loňském roce akcie stockX, a.s. by to mohlo přinést sladké ovoce. Pochopitelně nic není jen růžové, a to ani v Evropě, přesto buďme rádi, že právě zde žijeme a české země budiž toho krásným příkladem.

Stojíme si za naším závazkem, že musíme pracovat lépe a efektivněji. Jsme rádi, že jsme první roky neustoupili z jádra našeho projektu, který prosazujeme, ve který věříme a neseme za něj odpovědnost. Stojíme si za tím, že můžeme vystavět to lepší a v mnohem delší perspektivě, než jsme si dosud představovali, ale na které jsme poukazovali hned od počátku fungování firmy.

A co má prioritu? Určitě nemáme žádné kouzelné tlačítko, které zmáčkneme, a vše bude fungovat skvěle. I my máme slabší chvíle a někdy bývá realita odlišná od toho, co si každý z nás představuje.

Máme ale společný náhled na svět i na vývoj stockX, a.s. a věříme, že i Vy sami umíte posoudit rizika a přínos naší firemní strategie.

Děkujeme Vám. Tým stockx, a. s.